Bedrijfsleider Bennie Seine trapt op de rem van de John Deere. Met de aardappelrooier stopt hij om een volle bunker te legen. De aardappelen liggen stil op de banden en collega Jan Verstappen uit Dedemsvaart staat met een andere John Deere en daarachter een Beco kieper pal naast de rooier. De Dedemvaartse Bennie Seine lost de Seresta aardappelen uit de zeventons bunker van de tweerijïge Superia RDT 1700 rooimachine van De Wulf.
fendtpower · 336 dagen voor ·
mooi filmpje goed en ook erg interesant!
Bram · 336 dagen voor ·
Zijn overigens inderdaad zetmeelaardappels.
Bram · 336 dagen voor ·
Dat is de kunst van video bewerken :) Eigenlijk werd er van twee velden gerooid, eentje op 2 kilometer afstand, en eentje bij de schuur. De aardappels op het veld verderop werden de volgende dag opgehaald, vandaar dat ze op een bult liggen. De anderen werden ingeschuurd.
willyboy · 336 dagen voor ·
zekers mooi filmpje maar waarom gooit hij de aardappels eerst op een bult (zullen wel zetmeel aardappels zijn) en daarna gewoon in de schuur? ander ras ofzo??
CaseMaxxum · 336 dagen voor ·
mooie rooiercombinatie!
Geef je reactie op dit item
Meld je aan of log in om dit item van een reactie te voorzien.
informatie over het item
OngepastFavorietenMeld je aan of log in, om dit item te beoordelen of de gebruiker een berichtje te sturen.